Nabídka práce

Česká a rodinná společnost AVAPS s.r.o. působí již 25 let v oblasti požární ochrany a přináší inovativní řešení v oboru požární bezpečnosti staveb. V současné době hledáme do našeho týmu v technickém oddělení nového zapáleného člena.

✓ Baví Vás projektovat a umíte zvolit vhodnou variantu řešení?
✓ Jste rád/a obklopen/a fajn lidmi v neformálním a tvůrčím prostředí, kde se cení každý názor?

Pokud odpovídáš ano, tak je více než pravděpodobné, že k nám patříš!
„Komunikujeme mezi sebou na rovinu a otevřeně. Jsme díky tomu sehraní a hrajeme čistou hru. Máme kladný vztah k ohni a práce, kterou děláme, nás baví. Zároveň bychom ale nesnesli, aby námi navržené řešení selhalo a neuchránilo budovu a její obyvatele před šířícím se požárem. Proto, ačkoliv se umíme dobře bavit, klademe důraz na profesionalitu a preciznost výsledků naší práce.“ – Tomáš, Technický ředitel

Na co se můžete těšit:

  • Projekčně se budete podílet na většině velkých stavebních projektů v ČR i v zahraničí, do kterých navrhujeme požární rolety a kouřové zábrany.
  • Budete mít příležitost spolupracovat na vývoji nových produktů a ovlivnit tím i svou budoucí práci.
  • Stanete se technickou podporou pro odbornou veřejnost a zákazníky.
  • Čeká Vás účast na zkouškách požární odolnosti ve firemní zkušebně a akreditovaných laboratořích.

Co byste měli umět a nemělo by Vám chybět:

  • Zpracování výkresové dokumentace – zodpovědnost a spolehlivost.
  • Odborný přehled: práce v AutoCAD LT, orientace ve stavebních výkresech, základy požární bezpečnosti staveb výhodou (pokud nemáte – rádi vás to doučíme, není to tak složité).
  • Komunikační schopnosti: budete jednat s obchodními zástupci, zákazníky i s projektanty a architekty velkých staveb.
  • Touha po nových věcech, touha zlepšovat se a touha po tom, dělat věci smysluplně a pořádně.

Požadované vzdělání: Vzdělání středoškolské (stavebního směru) s praxí v projektování staveb nebo vysokoškolské stavebního směru (včetně studentů a absolventů). Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni.
Benefity: Bonusy/prémie dle výkonu, mobilní telefon, flexibilní pracovní doba, možnost částečného home office, dotované stravování, týden dovolené o Vánocích navíc, sick days, vzdělávací kurzy/ školení, teambuildingy
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na částečný úvazek, brigáda při studiu
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Místo práce: Klecany (15 minut autobusem z Kobylis)

V případě vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 777 911 788 nebo emailu personalni@avaps.cz

AVAPS s.r.o., U Obalovny 488, 250 67 Klecany, www.avaps.cz

Stadler Praha s.r.o. je dceřiná společnost skupiny Stadler Rail Group, která se zabývá vývojem a výrobou kolejových vozidel. Mateřská společnost sídlí ve Švýcarském Bussnangu. Naše pobočky se nacházejí ve Švýcarsku, Německu, Španělsku, Polsku, Maďarsku, Česku, Bělorusku a USA. Podpůrná servisní střediska pro naše zákazníky provozujeme například v Dánsku, Francii, Itálii a v mnoha dalších zemích.
Naše portfolio zahrnuje obsáhlou nabídku produktů v oblasti železniční a městské kolejové dopravy. Jedná se o vysokorychlostní vlaky, regionální vlaky, vozidla metra a tramvajová vozidla. Kromě toho produkujeme traťové a posunovací lokomotivy, a mezi nimi také nejsilnější evropskou diesel-elektrickou lokomotivu Euro4000. Zároveň jsme přední světový výrobce ozubnicových a speciálních kolejových vozidel.

Náplň práce:

  • Tvorba bezpečnostních koncepcí pro kolejová vozidla s ohledem na požární ochranu a evakuaci
  • Organizace a dozor nad požárními zkouškami a zprovozněním systémů požární ochrany na našich vozidlech
  • Specifikace požární ochrany pro interní i externí zákazníky
  • Komunikace rozhraní mezi nákupem, dodavateli, výrobou a inženýrstvím
  • Schvalování materiálů, výrobků a komponentů z hlediska požadavků požární ochrany
  • Doprovázení schvalovacích orgánů, odborníků a zákazníků po celou fázi projektu

Profil kandidáta:

  • Ukončené bakalářské/magisterské studium v oboru inženýrství požární ochrany, strojírenství, mechatronika nebo srovnatelné a další vzdělávání v oboru požární ochrany
  • Odborné zkušenosti v oboru stavby zařízení, přednostně konstrukce kolejových vozidel
  • Týmový hráč s vysokým smyslem pro zodpovědnost a vysokou mírou samostatnosti
  • Znalost angličtiny nebo němčiny slovem i písmem

Poznámka:
Předáváme zkušenosti s cílem vyprofilovat vlastní projektové manažery. Budeme rádi, když nám zašlete Váš strukturovaný životopis.

Informace o pozici:

  • Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
  • Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
  • Benefity: 13. plat, roční bonus, Notebook, Multisport karta, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
  • Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Projektant, Strojní inženýr, Technik, Technik ve strojírenství, Konstruktér
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Stadler Praha s.r.o.
Kutvirtova 339/5, 150 00 Praha 5 (metro B – zastávka Radlická) 257 404 990
hr.praha@stadlerrail.com

Vážené studentky, vážení studenti, přicházíme s nabídkou spolupráce:

PYROSERVIS a.s., firma zabývající se službami v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce, nabízí brigádu na pozici přípravář / rozpočtář – Požární  ochrana staveb

Budete se věnovat

  • zpracování realizační dokumentace
  • zakreslování do projektů

Měl/a byste mít

  • všeobecnou orientaci v projektové dokumentaci
  • orientaci ve stavebním prostředí
  • min. středoškolské vzdělání s maturitou

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti – možno i formou brigády, zkráceného úvazku, atd.
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru, spolupráce s odborníky v oboru
  • výhodné platové podmínky
  • kalkulaci nabídek pro zákazníky
  • sestavování rozpočtů a výkazů
  • znalost práce s AutoCad, Excel

V případě zájmu nás kontaktujte nebo zašlete svůj životopis na e-mail: info@pyroservis.cz .

Vážené studentky, vážení studenti, přicházíme s nabídkou spolupráce/brigády:

Předmětem brigády by bylo vytvoření knihovny detailů jednotlivých řešení požárních ucpávek v AutoCAD, zpracovávání technologických postupů pro dodavatelské firmy požárních ucpávek, překlady katalogových listů z angličtiny do češtiny, a případné další operativní záležitosti.

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci s eventuální možností nástupu k nám po ukončení studia. Ohodnocení brigádníků je 200 Kč/hod. s pravidelným meziročním navýšením.

V případě Vašeho zájmu prosím pište na e-mail ales.havel@hilti.com