Den otevřených dveří na FSv ČVUT v Praze

Stále nejsi rozhodnutý, která specializace je pro tebe ta pravá? A co třeba požár? Přijď v sobotu 27. ledna 2024 na Fakultu stavební ČVUT v Praze na den otevřených dveří a zjisti více. Náš požární stánek nalezneš zhruba uprostřed atria. Rozhodně nás nepřehlédneš 🙂

Uvidíš ukázky ohořelých materiálů, příklady práce našich studentů, videoukázky z požárních experimentů a mnoho dalšího. Rádi Ti povíme, co Tě během studia požárnické problematiky čeká a nemine. Požár není v rámci studia pouze teoretický. Studenty aktivně zapojujeme do výzkumné činnosti.

Těšíme se na Tebe a Tvoje zvídavé otázky!

Kompletní program dne otevřených dveří nalezneš na stránkách fakulty.

Součástí dne otevřených dveří bude i představení bakalářských studijních programů včetně Požární bezpečnosti staveb. Přednášky proběhnou mezi
9:30 – 10:30 v posluchárnách B-280 a B-286

Pokud se nemůžete osobně zúčastnit dne otevřených dveří, podívejte se na web stavarna.online, kde naleznete virtuální prohlídku včetně videí s vyučujícími i studenty.