Požární bezpečnost - logo Požární bezpečnost na FSv ČVUT v Praze

Home > Akce > Výzkum

Evakuační cvičení v posluchárně C-219 FSv ČVUT v Praze – INFORMACE ZDE!

Zveme zájemce všech věkových kategorií, aby se zapojili do požárně-bezpečnostního výzkumu Katedry konstrukcí pozemních staveb FSv ČVUT a Katedry aplikované matematiky FIT ČVUT a pomohli nám uskutečnit evakuační experiment z přednáškové místnosti!

O co se jedná?

Ve výzkumném projektu řešíme efektivitu evakuace z prostorů s řadami sedadel a zajímá nás zejména průběh ve věkově rozmanitém davu, ve kterém se nachází osoby s různou schopností pohybu. Během experimentu budeme sledovat, jak se za různých podmínek evakuujete z přednáškové místnosti a také měřit Vaši pohybovou rychlost. Pro měření dat budeme využívat nejmodernější technologie pro detekci osob a zpracování obrazu a věříme, že to bude zajímavé. Finanční odměna za účast není, ale malé občerstvení na místě ano :)  

Kdy a kde?

Experiment proběhne 5. června 2023 (pondělí) v posluchárně C-219 FSv ČVUT (mapa zde). Začátek akce je ve 13:00, časová náročnost se předpokládá nejdéle do 16:00. Podrobné informace zašleme přihlášeným zájemcům emailem 1. června 2023.

Jak se mám přihlásit?

V případě zájmu se můžete na akci přihlásit zde a přihláška bude považována za závaznou. Možnost přihlášení je do 31.5.2023, nebo do obsazení kapacity jednotlivých věkových skupin.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat na emailu hana.najmanova@cvut.cz nebo na telefonních číslech +420  776 445 636 a +420 724 045 462.